Letní dětský tábor Ledeč nad Sázavou - Tábor Ledeč

Tábor Ledeč 2016 - 16.7. - 30.7. 2016

Náš tým

Jana Haltufová

Jana Haltufová

Pozice: Hlavní vedoucí
Věk: 36
E-mail: Jana.H@taborledec.cz
Ahoj táborníci a příznivci tábora. Tábor je pro mě nejen rodinná tradice. Do Sluneční zátoky jezdil můj děda, jezdil můj taťka a i já, letos po 31. Jezdila jsem jako dítě, praktikant, vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a již několik let jezdím i jako hlavní vedoucí. Tábor je pro mě také 14 dní neuvěřitelných zážitků a dobrodružství. Spolu s mým týmem děláme TÁBOR pro DĚTI. Naší vizí je dětem připravit bezpečné inspirativní prostředí pro zažití všeho, co jindy zažít nemohou.Stavíme na hodnotách a věříme, že tábor je kouzelným místem pro malé i velké. Moc se těším na společné táborové zážitky a na každého z vás, protože tu táborovou atmosféru tvoříme všichni společně.


Kateřina Podleśná

Kateřina Podleśná

Pozice: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 34
E-mail:
Ahoj, jmenuju se Katka a budu na všechno dávat bacha. Mám na to slušnou kvalifikaci = 3 děti, 4 sourozence, praxi projektové manažerky a koordinátorky. Takže si vezmu na starost, aby vše šlapalo, tak jak má a budu to dělat tak, že to bude vlastně sranda ;-). Zároveň si beru na starost facebookovo-youtuberský tým, který bude složený přímo z dětí, a těším se, že vymyslíme nějaké šílené super kousky :-). Budu taky v průběhu tábora otevírat a vést různé “výzvy” zaměřené na vytvoření potřebných věcí pro chod tábora a vy se tak můžete zapojit a naučit se něco nového a získat nějaké zvýhodnění a body navíc ;-). Kdo jsem? Mám ráda zajímavý lidi i děti, s mladýma lidma se bavím úplně stejně jak s dospělýma, mám smysl pro humor a skoro na všechno vymyslím řešení. A když ho nevymyslím já, tak ho vymyslíte vy a na to se těším, že to nebude nuda :-)!


Barbora Petrová

Barbora Petrová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 25
E-mail: Barbora.P@taborledec.cz
Zdarec prdíci :) Jsem studentkou pražské lékařské fakulty a na tábor jedu počtvrté, jakožto součást zdravotnického gangu. Mezi mé záliby patří, kromě nekonečného učení, tanec, kuchtění nebo fidlání na housle. Mým nejoblíbenějším koníčkem je má fenka Elis. Ve volném čase navštěvuji jako dobrovolník dětskou neurologii, kde se snažím zpříjemnit nelehké chvilky malým pacientům. Tábor mě minulých letech opravdu nadchnul a už teď se moc těším na letošní pokračování. Takže bebíčkům v létě zdar!


Lenka Tajbrová

Lenka Tajbrová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 31
E-mail:
​Ahoj, jmenuji se Lenka a budeme se potkávat (ale spíše doufám, že nebudeme ;)) na marodce. Několik táborů jsem absolvovala jako dítě a okolnosti mě k nim teď zase vrátily. Věřím, že se za ta léta nic nezměnilo a bude tu stále spousta legrace a zážitků. Jsem máma čtyř dětí a pracuji ve společnosti, která se zabývá vzděláváním a školením neodkladné první pomoci, takže věřím, že to tam nejen po této stránce společně zvládneme :)


Zuzana M. Chlaňová

Zuzana M. Chlaňová

Pozice: Zdravotnice
Věk: 33
E-mail:
Ahoooj! Jmenuju se Zuzka a na tábor jedu jako zdravotnice. Někteří mě možná již znáte z minulosti ;) Od malička jsem jezdila na dětské tábory, nejprve jako dítě, později jako vedoucí. Jsem pedagog, lektor plavání dětí, plavčík, záchranář a máma dvou malých kluků. Takže s dětmi a bolístkami jsem v práci i doma  Těším se, jaká dobrodružství nám letošní tábor přinese. A co vy?


Martin Hruboň

Martin Hruboň

Pozice: Vedoucí
Věk: 36
E-mail: Martin.H@taborledec.cz
Nazdar PARTO. Jmenuji se Martin, ale všichni mi říkají Lachtan. Proč? To je opředeno hromadou zajímavých okolností a záhad. Ano, mám rád vodu. A co ještě? Snad všechen sport. Rád se na něj dívám a rád ho chytře komentuji. Jsem pro každou zábavu a miluji srandu. Nemám rád nudu. Zbožňuji kreativitu. A tak už počínaje rozcvičkou Vám slibuji, že se budete bavit. Jako vedoucí jedu podruhé. Těším se na každého z Vás. Těch 14 dní bude nezapomenutelných.


Iva Petrová

Iva Petrová

Pozice: Vedoucí
Věk: 23
E-mail: Iva.P@taborledec.cz
Ahoj všem! Letní tábory pro mne vždy byly největším zážitkem z celého roku, a proto letos pojedu do Sluneční zátoky podruhé jako vedoucí. Jsem studentka biologie na UK a ve volném čase vedu taneční kroužek pro děti, pořádám dětské akce a starám se o zvířátka :-). Moc se těším na 14-ti denní zábavu s Vámi a hlavně až to spolu rozjedeme na diskotéce!


Petr Tomášek

Petr Tomášek

Pozice: Vedoucí
Věk: 37
E-mail:
Ahoj bando, pracuji jako kriminalista, takže mám rád pravidla, ale i srandu a vymýšlím spoustu legrace. Jako malej kluk a i jako dospělák jsem již byl na několika táborech a vždy to byla bezva akce, kterou je třeba zase zažít. Baví mě hry, sport, ale i lenošení. Těším se na novou partu, na vás, ale i na nové zážitky a dobrodružství. V létě AHOJ. Petr


Adéla Dvořáková

Adéla Dvořáková

Pozice: Vedoucí
Věk: 18
E-mail: Adela.D@taborledec.cz
Ahoj všichni! Na tábory jezdím od šesti let a na tento již podruhé. Také druhým rokem studuji Veřejnosprávní činnost. Ve volném čase ráda chodím cvičit do posilovny, čtu knihy a chodím ven s přáteli :). Na tábor se moc těším, určitě tam společně zažijeme spoustu zábavy!


Petr Jarolímek

Petr Jarolímek

Pozice: Vedoucí
Věk: 33
E-mail: Petr.J@taborledec.cz
Čau! jsem Petr a na různé tábory jsem jezdil od malička. V posledních letech jsem kvůli povinnostem musel účast přerušit, ale už se nemohu dočkat letošního ročníku super tábora na super místě. Pracuji jako psychoterapeut a jsem otcem dvou malých dětí. Ve volném čase se věnuji hudbě a sportu, hlavně kolu a lezení na umělé stěně.


Libor Mohout

Libor Mohout

Pozice: Vedoucí
Věk: 33
E-mail:
No a co o sobě? Jezdím na kole a celkově sportuji. Mám rád všechno tak nějak na plnej plyn a postupně přidávat... Jinak jsem pro skoro každou lumpárnu a zastávám heslo, dětičky pohodičky.. Vyřeším skoro všechno, mám praxi z práce 8-) Ná tábory jezdím už několik let a těším se i na ten letošní.


Gabriela Sokolová

Gabriela Sokolová

Pozice: Vedoucí
Věk: 39
E-mail:
Ahojte, čauky a nazdárek:-) Jsem mistrovou na učňáku​, asistuji trenérovi na florbale, chodím na praxi do družiny, jednoduše mláďata mě baví:-) Mám ráda legraci, vodu, hry, zpěv, výzvy a společnost. Umím si ze sebe udělat legraci. ​Mám dva syny a spoustu plánů do budoucna. ​Studuji momentálně zážitkovou pedagogiku a na zážitky s vámi se moc těším.​ Tábor jsem vždycky milovala a léto bez něj jsem si neuměla představit.


Roman Federle

Roman Federle

Pozice: (Pod)vodní vedoucí
Věk: 27
E-mail:
Ahoj jsem Roman,voják z povolání,miluju přírodu,sporty,veškerou zábavu a humor,nemám rád přetvářku,neférovost a jsem zásádovej. Uvidíme se spolu především na lodích, které budu mít na starosti.Takže po vodácku v létě Ahóóój


Kateřina Doležalová

Kateřina Doležalová

Pozice: Vedoucí
Věk: 22
E-mail:
Ahoj, jmenuji se Katka a na tento tábor pojedu poprvé. Každopádně to nic nemění na tom, že se těším, jak si to s vámi užiji. Třetím rokem studuji speciální pedagogiku a ve volném čase ráda cestuji, čtu, poznávám nové věci a lidi. Také jsem aktivně zapojena v programu GLOBE Games a v projektu Postcrossing. Doufám, že spolu zažijeme spoustu zážitků. Na viděnou ve Slunečné zátoce.


Vladimír Adamovský

Vladimír Adamovský

Pozice: Vedoucí
Věk: 40
E-mail:
Ahoj! V normálním životě pracuji s počítači, přednáším o informatice a vytvářím weby. Ve volných chvílích jsem potápěč - záchranář. Zajímá mě všechno kolem vědy a techniky. Ze sportu se věnuju plavání, potápění, kolu, lezení po umělé stěně a slack-line. Mám pro vás připravenou spoustu záludných hádanek. Tak například: Máte dva džbány, pětilitrový a třílitrový, a neomezený zdroj vody. Dokážete odměřit čtyři litry?


Tereza Vašenková

Tereza Vašenková

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Ahojky všem, jmenuji se Terka, na tomto táboře budu poprvé ale velmi se těším. Jsem studentkou oboru učitelství 1. stupně v Hradci Králové. Na tábory jezdím už od malička, ať už jako dítě a nebo jako vedoucí a vždy mě velmi bavily. Nejraději ze všeho zpívám, také mám ráda čtení knížek, plavání a míčové hry. Věřím, že si společně užijeme spoustu zábavy a odvezeme si mnoho krásných zážitků.


Roman Háčka

Roman Háčka

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Čauko všem! Jmenuju se Roman a studuji Finance a právo na Masarykově univerzitě, takže momentálně pobývám nejvíce času v Brně, ale jinak jsem z Vysočiny, ze Žďáru nad Sázavou. Ve volném čase rád dělám spoustu věcí. Žiju pohybem, takže žádný sport mi není cizí. Rád si zahraji volejball, basketball, rád se projedu na kole, jezdím taky na longboardu, něco znám i z parkouru. Volný čas mě baví trávit s přáteli, v přírodě nebo kdekoli, kde je super atmosféra. Miluju cestování, protože můžu potkat nové lidi, nové krajiny a místa. Zkušenosti mám z jiných táborů a nebo různých sportovních kroužků, kde jsem se setkal se spoustou mladých lidiček a vždy jsme si užili kopec legrace. Jsem si jistý, že si spolu také užijeme srandu a na konci tábora se nikomu z nás ani nebude chtít domů. Těším se na vás všechny a uvidíme se na táboře, AHOJ!


Lenka Procházková

Lenka Procházková

Pozice: Vedoucí
Věk: 19
E-mail:
Krásný den všem malým i velkým táborníkům, jmenuji se Lenka, ale na táborech jsem vždy jen „Léňa“. Také o sobě můžu prozradit, že v letošním roce maturuji a moje další směřování úzce souvisí s psychologií. Jako každý student bojuji s neustálým nedostatkem času, takže když už si najdu nějakou tu skulinku na zábavu, tak ráda chodím dogtreky, běhám canicross se svými dvěma bílými ovčáky, nebo si přečtu krásnou literaturu. S péčí o oddíly mám poměrně velké zkušenosti z předchozích tří let na táboře. Do Ledče jedu letos poprvé a doufám, že mezi stálé vedoucí přinesu novou krev. Můj herníček je přeplněn zábavnými i naučnými hrami pro každou hezkou chvilku. Už teď se těším na krásné táborové zážitky. Vaše Léňa


Jan Červenka

Jan Červenka

Pozice: Vedoucí
Věk: 31
E-mail:
Ahoj, jsem Honza. Těším se, že v létě vypadnu a společně s našim týmem budeme dělat něco, co má smysl. Ve volném čase pomáhám s představeními pro děti v Divadle Minaret. Rád blbnu, rád si zahraju fočus. Dětem budu předávat své umění vodácké, v kanoi jsem jako ryba ve vodě. Čtrnáct dní uplyne jak voda a trochu se bojím, že se nám nikomu nebude chtít zpátky domů.


Anna Mrázková

Anna Mrázková

Pozice: Vedoucí
Věk: 21
E-mail:
Ahoj všichni! Jako vedoucí jedu na tábor poprvé. V červnu jsem ukončila druhý ročník na VOŠSP, obor sociální pedagogika. Pak chci ještě studovat předškolní pedagogiku, protože pracovat v mateřské školce je můj sen. Ráda chodím v létě plavat, jezdím na kole, hraju míčové hry, zpívám,chodím na procházky, hlavně do lesa, protože je tam klid a liduprázdno. Nemám ráda nudu a ticho, takže doufám, že se na tábor těšíte stejně jako já.


Martin Horák

Martin Horák

Pozice: Vedoucí
Věk: 26
E-mail:
Nazdar parto, jsem Martin, je mi 26 let a pracuji jako obchoďák. Na tábory jezdím od mala jako dítě, poté jako praktikant a pár let jako vedoucí, než dovolená u moře, tak raději tábor, kde se zažije plno srandy, zábavy a budeme mít plno zážitků na celý život. Společně s mou rodinou letos jedeme poprvé na tento tábor a už se moc těším na to, jak poznám nová místa a nové tváře. Nejvíc se těším na společné večery při kytaře, zahrajeme nějak profláklé tábornické songy a opečeme buřta :-) Tak ahoj, už ať tu máme 15. července a oputíme společne hranice reality a dosah Wi-Fi připojení.


Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

Pozice: Vedoucí
Věk: 20
E-mail:
Hezký den jmenuji se Jakub Jonáš. Tělem i duší skaut, i když díky časové vytíženosti už bohužel ne aktivní. Strašně rád sportuji, aktuálně nejvíce běhám a spolu na táboře si taky krásně zaběhame. Teda to na vás zda dobrovolně nebo ne. :D :) Jezdívám jako instruktor na školy v přírodě ( tento rok jsme začal a ted se mě nemohou zbavit ;)). Už 3 roky pomáhám realizovat začínající projekty, jinými slovy - snažím se prosadit v dnešním světe jako podnikatel a projekty berou s sebou. :) Mám pro vás připravenou řádku sportovních, ovšem také dramatických her. Uvidíme se. :)


Anna Horáková

Anna Horáková

Pozice: Střídací vedoucí
Věk: 18
E-mail:
Jsem studentka Střední pedagogické školy v Boskovicích. Pocházím z Brna, ale nejsem žádné městské kvítko. Od malička jezdím na třítýdenní tábory, za ty roky jsem se naučila milovat ranní zdravou rozcvičku, strach ze tmy, spoustu zábavy, vodní bitvy a vaření na ohni v kotlíku. Dalším mým koníčkem je hudba a první pomoc! Hraju na kytaru a zpívám, takže večery u táboráku doplním mým pavím hlasem. Jsem děsně upovídaná, takže pokud nebudeš stíhat moji rychlost - nevadí, časem si zvykneš! Mám ráda většinu sportů, ale jsem tak trochu nešika. Tak doufám, že na táboře naše paní zdravotnice budou ošetřovat víc děti než mě. Budu se na vás všechny těšit! Ahooooj!!!


Barbora Hlaváčková

Barbora Hlaváčková

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Zdravím! Jsem studentkou druhého ročníku obchodní akademie a na tento tábor jezdím už odmalička. Již deset let hraji na flétnu a věnuji se studiu španělského jazyka. Každé léto jsem se těšila na 14 dní plných zábavy, kamarádů a zážitků. Tento rok jsem se rozhodla jet jako součást vedoucovského týmu, abych i nadále byla u dvou skvělých týdnů ve Slunečné zátoce. Doufám, že si všichni společně tábor užijeme a odvezeme si zpátky domů spoustu pěkných vzpomínek.


Karolína Prokůpková

Karolína Prokůpková

Pozice: Praktikantka
Věk: 19
E-mail:
Ahoj, na tábor jako praktikant jedu poprvé. Letos jsem ukončila své osmileté studium konzervatoře úspěšnou maturitní a absolventskou zkouškou. Doufám že se mi někdy poštěstí mít vlastní taneční kroužek a budu moct učit děti tančit. Ráda zpívám, i když falešně, tančím a lenoším. Nesnáším povrchnost, přetvářku a panovačnost. Na tábor se velmi těším tak doufám, že se tam uvidíme.


Martina Hešlarová

Martina Hešlarová

Pozice: Praktikantka
Věk: 18
E-mail:
Zdravím všechny! Jmenuji se Marťa a na tomto táboře budu úplně poprvé. To nic nemění na tom, že se opravdu moc těším! Na tábory jsem jezdila už jako malá holka a vždy jsem se jednou chtěla stát součástí táborového týmu. Studuji druhým rokem na gymnáziu a k mým velkým vášním patří hlavně cestování, sport všeho druhu, tancování, malování a hra na kytaru, se kterou si určitě u táboráků společně zazpíváme nejrůznější písničky. Věřím, že pro všechny to bude nezapomenutelných 14 dní, které si stoprocentně užijeme, co nejvíc to půjde. Tak brzy na viděnou!:)


Martin Novák

Martin Novák

Pozice: Praktikant
Věk: 17
E-mail:
Čus,čus a čus! Jsem student prvního ročníku školy veřejné správy a diplomacie a na tábory jezdím každý rok. Myslím si že, pozice praktikanta pro mě bude zajímavá zkušenost. Rád chodím ven, už druhým rokem hraji Airsoft a 4 roky jsem dělal Judo. Těším se na tábor a doufám že si ho společně užijeme. Tak ahoj. Martin


Jiří Boček

Jiří Boček

Pozice: Praktikant
Věk: 20
E-mail:
Ahoj jmenuji se Jirka a tábory mě vždy bavili a vždy tam byli super lidi :) Na svým prvním táboře jsem byl v 9 letech Baví mě fotbal, běhání a taky kouzlení s kartami. Vlastně každé hře se nebráním. Těším se na společnou zábavu s vámi všemi. :)


Šárka Poláčková

Šárka Poláčková

Pozice: Praktikantka
Věk: 17
E-mail:
Ahoj, na tento tábor jedu poprvé, ale byla jsem i na jiných. Hraju Beachvolejbal a dělám orientační běh. Baví mě ruční práce a mám ráda děti. Chodím pátým rokem na Gymnázium Opatov v Praze. Moc se na vás těším.


Dalibor Podleśny

Dalibor Podleśny

Pozice: Technická podpora
Věk: 35
E-mail:
Ahoj táborníci, do Sluneční zátoky pojedu potřetí, dřív jsem vždy pomáhal jen na pár dnů. Mám rád všechny míčové hry, plávání, turistiku a soutěže. Dětí už beru jako součást života. Jako důkaz je domácí výchova 3 dětí a také mám 3 sourozence. Takže je kolem mě veselo. Rád pomůžu, kde bude potřeba a hlavně budu vozit plné auto jídla 8-). Těším se, že přispěju do týmu svým nadšením pro sport a soutěže. Momentálně se ze mě stává fotbalový rozhodčí.